Перейти к содержанию

Украинское творчество


Рекомендуемые сообщения

Гайдамаков хотел поместить. Да не особо знаком с творчеством. Поэтому пропустил..

Спасибо.

Хороший фолк-рок. Жаль, что распались.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • Ответов 408
  • Создана
  • Последний ответ

Топ авторов темы

Топ авторов темы

Изображения в теме

Это парадокс - девушка с таким ОХРЕНИТЕЛЬНЫМ (буквально оперным) голосом.. и не особо известна даже в собственной стране...

Помилуй, какой же это оперный голос? Почти вся песня спета хорошо поставленным фальцетом...

 

На всякий случай... оперный, профессионально поставленный голос у десятилетней девочки...

И кстати, она скорее всего не Джеки, а Женя Иванко, мигрировавшая с родителями с Украины...

 

 

Она же с братцем...

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Ребята, спасибо за музыку! :)

---------------------------------------------------------------

 

Помилуй, какой же это оперный голос? Почти вся песня спета хорошо поставленным фальцетом...

 

На всякий случай... оперный, профессионально поставленный голос у десятилетней девочки...

И кстати, она скорее всего не Джеки, а Женя Иванко, мигрировавшая с родителями с Украины...

Она же с братцем...

Да, потрясающе!...

Как сказал один мой друг: "Люди, которые имеют слух и красивый голос - поцелованные богом"..

 

 

... даже и не думайте возмущаться... це творчество украинских разработчиков...

Анекдоты от бандитов...

))) Скачал я как-то СТАЛКЕРа, установил и поиграл .. недолого. Там чуваки анекдоты травят буквально в начале игры, в одом из перевалочных лагерей.

 

зы. должен признаться, что от этой стоянки я не особо далеко ушел.. перед тем как деинсталировать игру))

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

зы. должен признаться, что от этой стоянки я не особо далеко ушел.. перед тем как деинсталировать игру))

 

а чо деинсталлировал?

не пошла?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

а чо деинсталлировал?

не пошла?

Она уже чуток устарела: по графике и реализации. Мне стало скучновато уже в самом начале..

Говорят вроде, новые версии СТАЛКЕРА уже лучше, но не интересно же перепрыгивать сразу на 2 или 3 часть..

 

Хочу посмотреть, что из себя представляет игрушка по роману "Метро 2033" (офигительная книга!).

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

endorphin, "Все течет (вода" - мне больше всего нравится у ТНМК.

И еще какая-то загадочная вещь про сон и самолет.. не помню точно суть..

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Разом нас багато (вместе нас много) - гимн оранжевой революции 2004 года..(а ведь как вчера только было..):

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Душевная песня о самом светлом.

 

Она же в исполнении Петра Щура :)

(у него есть огромное множество фанатов.. причем даже в соедененных штатах...))

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Слова этой песни в переводе на русский (адаптивный вариант):

 

На плетень села пташка, девушке жить тяжело.

Пташечка запела, дева зарыдала.

 

Слышишь мой казаче, как я горько плачу.

Ой, знаю не слышишь, ты нашел другую.

 

Гуляла с тобою, правды я не скрою.

На руках ребенок, ой я не счастлИва.

 

Ой Васыль, возьми ребенка. Ой Васыль, возьми ребенка.

Если не возьмешь, я брошу....

 

Ребенка в колыбели повешу на ветке,

Пусть ветер качает, ребенка усыпляет.

 

А пташечки пели, ребенку говорили,

Тихо спи маленышка, не жди больше мамы.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Носи мене в думках, як на руках.

Бо день, як ліс, – опеньками пропах.

І вільний дощ дзюркоче по дахах.

Мою ж бо волю знемагає страх.

 

… Носи мене в думках, як на руках.

 

Тримай мене в собі, як у тюрмі.

Як жид вино тримав би у корчмі.

Так, як пилок тріпоче на бджолі.

Тримай, як мед тримається в хурмі.

 

… Тримай мене в собі, як у тюрмі.

 

Рятуй мене.

Як сонце чи як сніг,

Як ластівку з-під обгорілих стріх.

Пали, як Скіфію немудрий печеніг, –

Я цілуватиму сліди від твоїх ніг.

 

Люби мене.

 

Я твій останній гріх.

***

 

 

 

Музыка...

 

Твої листи завжди пахнуть зов’ялими трояндами...

(Леся Українка)

 

Твої листи завжди пахнуть зов’ялими трояндами, ти, мій бідний, зів’ялий квіте! Легкі, тонкі пахощі, мов спогад про якусь любу, минулу мрію. І ніщо так не вражає тепер мого серця, як сії пахощі, тонко, легко, але невідмінно, невідборонно нагадують вони мені про те, що моє серце віщує і чому я вірити не хочу, не можу. Мій друже, любий мій друже, створений для мене, як можна, щоб я жила сама, тепер, коли я знаю інше життя? О, я знала ще інше життя, повне якогось різкого, пройнятого жалем і тугою щастя, що палило мене, і мучило, і заставляло заламувати руки і битись, битись об землю, в дикому бажанні згинути, зникнути з сього світу, де щастя і горе так божевільно сплелись… А потім і щастя, і горе обірвались так раптом, як дитяче ридання, і я побачила тебе. Я бачила тебе і раніше, але не так прозоро, а тепер я пішла до тебе всею душею, як сплакана дитина іде в обійми того, хто її жалує. Се нічого, що ти не обіймав мене ніколи, се нічого, що між нами не було і спогаду про поцілунки, о, я піду до тебе з найщільніших обіймів, від найсолодших поцілунків! Тільки з тобою я не сама, тільки з тобою я не на чужині. Тільки ти вмієш рятувати мене від самої себе. Все, що мене томить, все, що мене мучить, я знаю, ти здіймеш своєю тонкою тремтячою рукою, – вона тремтить, як струна, – все, що тьмарить мені душу, ти проженеш променем твоїх блискучих очей, – ох, у тривких до життя людей таких очей не буває! Се очі з іншої країни…

Мій друже, мій друже, нащо твої листи так пахнуть, як зів’ялі троянди?

Мій друже, мій друже, чому ж я не можу, коли так, облити рук твоїх, рук твоїх, що, мов струни, тремтять, своїми гарячими слізьми?

Мій друже, мій друже, невже я одинока згину? О, візьми мене з собою, і нехай над нами в’януть білі троянди!

Візьми мене з собою.

Ти, може, маєш яку іншу мрію, де мене немає? О дорогий мій! Я створю тобі світ, новий світ нової мрії. Я ж для тебе почала нову мрію життя, я для тебе вмерла і воскресла. Візьми мене з собою. Я так боюся жити! Ціною нових молодощів і то я не хочу життя. Візьми, візьми мене з собою, ми підемо тихо посеред цілого лісу мрій і згубимось обоє помалу, вдалині. А на тім місці, де ми були в житті, нехай троянди в’януть, в’януть і пахнуть, як твої любі листи, мій друже…

Крізь темряву у простір я простягаю руки до тебе: візьми, візьми мене з собою, се буде мій рятунок. О, рятуй мене, любий!

І нехай в’януть білі й рожеві, червоні й блакитні троянди.

7.11.1900

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Фа*солька, :flowers:

 

Мерси...

 

Я украинка и тоже делаю орфографические ошибки, но исправляться не хочу - вы не будете обижаться на меня за это?

 

З.Ы. Я у Вас тут обоснуюсь - вы против?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Мерси...

 

Я украинка и тоже делаю орфографические ошибки, но исправляться не хочу - вы не будете обижаться на меня за это?

Исправление ошибок касается только меня - это необходимо мне для саморазвития и рабочего процесса.

 

З.Ы. Я у Вас тут обоснуюсь - вы против?

Не против. Более того - настаиваю :)

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Картинки пока не получаются и музыка тоже...

По-этому

 

Спасибо

 

от руки... :rolleyes:

 

 

 

Дорожчий за спасіння власної душі...

 

***

 

...А я - смішна. Я знаю, що смішна,

Скінчилась перемогою любові

Війна моя із нею - затяжна.

 

Брехня, що є в любові полонені -

Немає їх! Вона їх не бере...

А дощ все йде. І струмені шалені

Лоскочуть ліс зіщулених дерев.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Для публикации сообщений создайте учётную запись или авторизуйтесь

Вы должны быть пользователем, чтобы оставить комментарий

Создать учетную запись

Зарегистрируйте новую учётную запись в нашем сообществе. Это очень просто!

Регистрация нового пользователя

Войти

Уже есть аккаунт? Войти в систему.

Войти

×
×
  • Создать...